Gradonačelnica Samobora Petra Škrobot je danas, 15. siječnja, potpisala Ugovor za izgradnju novog dječjeg vrtića u Perivoju. Za ovaj projekt Grad Samobor je iz fondova Europske unije osigurao preko milijun eura, a omogućit će otvaranje novih 116 mjesta za vrtićance.
Ovo je treći vrtić koji Grad Samobor gradi u posljednje četiri godini čime se nastavlja ulaganje u budućnost djece, a također se olakšava roditeljima i jača se zajednica. Gradonačelnica Grada Samobora Petra Škrobot napomenula je kako su ovo povijesna ulaganja u vrtiće u Samoboru jer se rijetko koji grad može pohvaliti s ovolikim investicijama u vrtiće u manje od četiri godine.
