Prema planu izgradnje montažnog dječjeg vrtića u Strmcu, do Božića je podignuta konstrukcija te je ogroman dio posla završen. Vanjski radovi su gotovo završeni, ostaje samo završni sloj fasade i limeni okapi. Unutra je kompletno izveden razvod podnog grijanja i svih drugih instalacija, a završene su i glazure. Također, postavljena je potkonstrukcija za spušteni strop, a uskoro će i keramičari započeti s radovima. Ukoliko vremenske prilike posluže i ne bude nepredvidivih okolnosti, do proljeća bude i ovaj objekt završen.
Gradonačelnik Dario Zurovec prilikom obilaska vrtića poručio je: “Gradimo uporno dalje.”
