Nogometni klub Tigar Sveta Nedelja zaključio je jednu od najuspješnijih sezona zajedničkim druženjem na kojem su okupljene sve trofejne kategorije kluba.
Posebno uspješnu sezonu imali su juniori koji su u Drugoj nogometnoj ligi Centar ostvarili zapažene rezultate, a sezonu su okrunili osvajanjem Kupa Nogometnog središta Samobor. U klubu ističu i kako se dio mladih igrača već uspješno uključio u seniorsku momčad, što potvrđuje kvalitetan rad s mlađim uzrastima.
Veliki uspjeh ostvarili su i seniori koji su po prvi put u klupskoj povijesti osvojili Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Osim toga, drugi su put izborili nastup u Hrvatskom nogometnom kupu, čime su nastavili potvrđivati svoj napredak i ambicije za budućnost.
Povijesni rezultat ostvarili su veterani Tigra. Po prvi su put osvojili naslov prvaka, upisavši tako još jednu važnu stranicu u klupsku povijest.
Iz kluba poručuju kako su svi ovi uspjesi rezultat zajedništva, predanog rada igrača i stručnih stožera te podrške navijača koji su tijekom cijele sezone bili uz svoje momčadi. U Tigru vjeruju kako su postavljeni čvrsti temelji za nove sportske uspjehe u sezonama koje dolaze.